معرفی شرکت

about.jpg

ماشین سازی کریمیان صنعت

پیشینه فعالیت این واحد به حدود 40 سال پیش  بر می‌گردد که به صورت سنتی در کارگاه جوشکاری مشغول به ارائه خدمات به کشاورزان منطقه بوده ودر  سال 1364 با اخذ پروانه بهره برداری از سازمان صنایع ومعادن و بهره گیری از دانش روز اقدام به تولید ادوات جدید کشاورزی با توجه به نیاز منطقه نموده است . و با تلاش و زحمت شبانه روزی در سال 1370 فعالیت تخصصی خود را در زمینه تولید دستگاه‌های خطی کار غلات با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص آغاز نمود و دستگاه‌های تولیدی خود را در بین کشاورزان توزیع نموده و با توجه به رضایت مشتریان و بازدهی بیشتر توانسته از رقبای خود پیشی گرفته و پله های ترقی را طی نماید و دستگاه‌های خود را در سراسر ایران توسط نمایندگی های خود با دو سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش توزیع نماید.

کشاورزان گرامی

ما به شما متعهد هستیم و افتخار ماست که با تولیدات با کیفیت خود بتوانیم رضایت شما را در خصوص تولید ادوات کشاورزی  فراهم آوریم.
ما تمام توان و نیروی خود را بکار بسته ایم و با قاطعیت به شما اطمینان می دهیم بهترین محصولات را که مطابق با شرایط آب و هوایی  و جغرافیایی کشور ما باشد تولید نماییم و از رهنمودهای شما در افزایش کیفیت تولیدات این واحد  بهره بگیریم.
نگهداری و کاربرد صحیح دستگاه با رعایت مندرجات کتابچه، باعث افزایش عمر دستگاه و کاهش هزینه های مربوطه خواهد شد ، لذا توصیه   می‌گردد که این موارد را به طور کامل رعایت نمایید.
تمام حقوق این وب‌سایت برای ماشین سازی کریمیان صنعت محفوظ است.

طراحی و اجرا: فرشاد شکرالله زاده

Search